חוגי ביה"ס כוכב הצפון

כתובת: אבא קובנר 16, תל אביב. רכז החוגים: אמיר טלפון ליצירת קשר: 054-4641518

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
ג'ודו (פעמיים בשבוע)
כיתות ד'-ו'
15:00-16:00
גומי-קליי
כיתות א'-ג'
16:30-17:30
לגו אתגרי
כיתות א'-ג'
16:30-17:45
ג'ודו (פעמיים בשבוע)
כיתות ד'-ו'
15:00-16:00
כדורגל (פעמיים בשבוע)
כיתות ג'-ד'
15:30-16:30
כדורגל (בנות)
קבוצת בנות
11:50-12:50
ג'ודו (פעמיים בשבוע)
כיתות ב'-ג'
16:00-16:45
גומי-קליי
קבוצת גן חובה
17:30-18:30
היפ-הופ
כיתות ב'-ג'
16:00-16:45
ג'ודו (פעמיים בשבוע)
כיתות ב'-ג'
16:00-16:45
כדורגל (פעמיים בשבוע)
כיתות א'-ב'
16:30-17:30
טאקוונדו
כיתות ג'-ו'
12:00-12:45
ג'ודו (פעם בשבוע)
כיתות א'
16:45-17:30
כדורגל (פעמיים בשבוע)
כיתות ג'-ד'
15:30-16:30
היפ-הופ
כיתות א'-ב'
16:45-17:30
ג'ודו
גן חובה ותיקים
16:45-17:30
כדורגל (קבוצה 2)
קבוצת גן חובה
17:30-18:30
טאקוונדו
קבוצת גן חובה-ב'
12:45-13:30
ג'ודו
טרום חובה+ חובה חדשים
17:30-18:15
כדורגל (פעמיים בשבוע)
כיתות א'-ב'
16:30-17:30
בייסבול
כיתות א'-ב'
16:30-17:15
ג'ודו
קבוצת טרום חובה
17:30-18:15
כדורגל (פעמיים בשבוע)
כיתות ה'-ו'
18:30-19:30
מבוכים ודרקונים
כיתות א'-ב'
12:00-13:15
אנגלית
כיתות א'-ב'
16:00-16:45
כדורגל (קבוצה 1)
קבוצת גן חובה
17:30-18:30
בייסבול
כיתות ב'-ד'
17:15-18:00
קול הבמה
כיתות א'-ב'
16:00-17:30
התעמלות קרקע (פעמיים בשבוע)
כיתות ג'-ד'
15:15-16:00
מבוכים ודרקונים
כיתות ג'-ה'
12:00-13:15
אנגלית
קבוצת גן חובה
16:45-17:15
כדורגל (פעמיים בשבוע)
כיתות ה'-ו'
18:30-19:30
מוסיקה צלילי עולם
קבוצת טרום חובה- גן חובה
16:45-17:30
קול הבמה
כיתות ג'-ה'
17:30-19:00
התעמלות קרקע (פעמיים בשבוע)
כיתות א'-ב'
16:00-16:45
מייקרס
כיתות א'-ב'
12:00-12:45
תכנות- אלגוריתמיקה
כיתות ד'-ו'
15:00-16:30
התעמלות קרקע (פעמיים בשבוע)
כיתות ג'-ד'
15:15-16:00
מוסיקה צלילי עולם
קבוצת טרום טרום חובה (גילאי 3)
17:30-18:15
דרמה
קבוצת טרום חובה- גן חובה
17:15-18:00
התעמלות קרקע (קבוצה 2)
קבוצת גן חובה
16:45-17:30
מייקרס
קבוצת גן חובה
12:45-13:30
תכנות- אלגוריתמיקה
כיתות ב'-ג'
16:30-18:00
התעמלות קרקע (פעמיים בשבוע)
כיתות א'-ב'
16:00-16:45
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע (קדם תחרותי)
כיתות ד'-ו'
17:30-18:45
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע (קבוצה 1)
קבוצת גן חובה
16:45-17:30
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע נבחרת צעירה (מיונים)
כיתות א'-ג'
16:00-17:15
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע (קדם תחרותי)
כיתות ד'-ו'
17:30-18:45
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע נבחרת תחרותית (מיונים)
נבחרת
16:00-18:45
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע נבחרת צעירה (מיונים)
כיתות א'-ג'
16:00-17:15
 
 
 
 
 
 
קפוארה
כיתות א'-ב'
16:00-16:45
 
 
 
 
 
 
התעמלות קרקע נבחרת תחרותית (מיונים)
נבחרת
16:00-18:45
 
 
 
 
 
 
קפוארה
קבוצת גן חובה
16:45-17:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קפוארה
קבוצת טרום חובה (גילאי 4)
17:30-18:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אז מודרני
כיתות א'-ב'
16:00-16:45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריקוד לגיל הרך
קבוצת טרום טרום חובה (גילאי 3)
16:45-17:15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריקוד לגיל הרך
קבוצת טרום חובה
17:15-18:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריקוד לגיל הרך
קבוצת גן חובה
18:00-18:45